Przejdź do głównej treści
Kierunek DzierganieZrób Mi Mamo

Poznaj zespół Zrób Mi Mamo i Kierunek Dzierganie

Wspólnie tworzymy dla Was kursy i dbamy o ich najwyższą jakość. W razie potrzeby możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie!

0d 5 lat pomagam Wam odkrywać pasję do dziergania!

Mam na imię Martyna i to ja jestem sprawczynią tego całego dzierganego zamieszania ;) 5 lat temu postanowiłam udowodnić, że dziergać potrafi każdy, a przy okazji okazało się, że dzierganie wspiera kobiety nie tylko w rozwoju pasji, ale przede wszystkim w odzyskiwaniu sprawczości w życiu. Od ponad 5 lat tworząc kursy dziergania pomagam więc kobietom uwierzyć w siebie i w to, że potrafią osiągać wielkie sukcesy. Skoro potrafimy wydziergać piękny sweter mimo, że trzymamy druty dopiero od dwóch tygodni w rękach, to wyobraź sobie, co jeszcze potrafimy ;)

I to właśnie te kobiety, które się odważają, dają mi niesamowitą motywację do tworzenia kolejnych kursów i projektów. Chciałabym, aby miały możliwość odkrywania kolejnych poziomów tego co potrafią, a towarzyszenie im w tej podróży jest dla mnie zaszczytem i ogromnym wyróżnieniem.

Prywatnie jestem mamą trzech chłopców, mieszkamy w domu na wsi z dwoma psami i trzema kotami i codziennie dzieje się u nas istne szaleństwo :) Moim sposobem na przetrwanie jest... odpuszczanie, żeby znaleźć chwilę na dzierganie ;)

Hej, z tej strony Magdalena!

Moja przygoda z rękodziełem, a dokładnie z szydełkowaniem, rozpoczęła się na początku roku 2023. Nie planowałam zarabiać w ten sposób. Chciałam postawić na rozwój i odbudować poczucie własnej wartości. Wtedy spotkałam Martynę, od której dostałam dokładnie to, czego szukałam – wiedzę związaną z tworzeniem, ale również ogrom motywacji i wsparcia!

Po bezpłatnych warsztatach dołączyłam do Programu Szydełkowego. Z każdym kolejnym tygodniem czułam się coraz lepiej ze sobą oraz zaczęłam dostrzegać swoją wartość. Pokochałam dzierganie, które stało się dla mnie czasem relaksu i porządkowania myśli. W tamtym czasie zaczęłam rozwijać się również w kierunku fotografii produktowej. Moja podbudowana pewność siebie zaczęła dodawać mi odwagi do pokazywania tego, co tworzę. Zaczęłam częściej udostępniać zdjęcia i rolki szydełkowych maskotek – nie myśląc o tym, co ktoś sobie pomyśli. I wtedy właśnie zostałam zauważona przez Martynę, która doceniła moją twórczość. To pociągnęło za sobą szereg innych zdarzeń, dzięki którym w końcu czuję, że jestem tu, gdzie chcę być. Później przydatne okazało się też moje wykształcenie - programista i organizator reklamy.

Współpracę z Martyną rozpoczęłam na początku roku 2024, a w zespole jestem od marca. Będąc tutaj stale się rozwijam, a wszystko, co robię, jest wypełnione pasją i pełnym zaangażowaniem. Jednocześnie mogę dawać Wam jakąś cząstkę siebie, wskazywać Wam kierunek rozwoju i wspierać w drodze do wyznaczonych celów!

Cześć, jestem Marta!

Jeśli zamawiasz materiały do kursów Zrób Mi Mamo, to najprawdopodobniej właśnie ja je pakowałam! W zespole Zrób Mi Mamo jestem od marca 2024 i odpowiadam przede wszystkim za fizyczną część firmy. Możesz mnie spotkać w naszej pracowni w Pułtusku :)

Moja przygoda z dzierganiem rozpoczęła się od bezpłatnych warsztatów „Druty: Ty też to potrafisz!”. Od razu przepadłam i aktualnie staram się poświęcać każdą wolną chwilę na dzierganie! Prywatnie jestem dumną mamą dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbiam biegać i aktywnie spędzać czas – sport towarzyszy mi od zawsze. Często relaksuję się podczas spacerów po lesie w towarzystwie moich psiaków.

Ukończyłam finanse i rachunkowość, ale nie odnalazłam się w tym środowisku. Świat rękodzieła odkryłam przypadkiem i szybko zapragnęłam być jego częścią. Życie jest pełne niespodzianek, przypadek, który mnie spotkał, okazał się być najlepszą z możliwych dróg!

Dołącz do zespołu

Dołącz do Naszej Twórczej Społeczności

To miejsce, gdzie znajdziesz przede wszystkim wsparcie cudownych kreatywnych dziewczyn oraz możesz też pochwalić się swoimi pracami wykonanymi w ramach kursów.

Grupa na Facebooku